O sobie

Mam 40 lat. Z wykształcenia jestem informatykiem. Mieszkam w Kętach, związany jestem z Bielskiem-Białą, gdzie od ponad dwudziestu lat uczyłem się, a teraz pracuję.

Jestem absolwentem V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej, Prywatnej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Bielsku-Białej i Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Obecnie pracuję jako zastępca dyrektora ds. administracyjno-gospodarczych Kolegium Nauczycielskiego w Bielsku-Białej. Jestem także nauczycielem przedmiotów informatycznych i trenerem różnego rodzaju kursów z zakresu informatyki użytkowej oraz zarządzania.

Od 2007 do 2011 roku byłem członkiem Zarządu klubu piłkarskiego TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, który w tym czasie awansował do Ekstraklasy oraz półfinału Pucharu Polski. Pełniłem także funkcję rzecznika prasowego klubu. Obecnie swoją piłkarską pasję realizuję jako członek Stowarzyszenia Druga Strona i redaktor portalu tego Stowarzyszenia - www.DrugaStrona.org.pl.

W 2014 roku byłem szefem sztabu wyborczego założonego wraz z przyjaciółmi Komitetu Niezależni.BB, który wystawił kandydatów na prezydenta Bielska-Białej (Janusz Okrzesik) oraz do Rady Miasta Bielska-Białej. Janusz Okrzesik uzyskał w pierwszej turze 23,32% głosów i wszedł do II tury, w której poparło go 40,12% bielszczan. Lista kandydatów na radnych otrzymała 11,4% głosów. Obecnie Niezależni.BB kontynuują swoją działalność jako stowarzyszenie. Więcej o naszej aktywności możecie dowiedzieć się na stronie www.niezalezni-bb.pl.

Moja rodzina to żona Marzena oraz dwójka dzieci: Konrad (ur. 1997r.) i Kinga (ur. 2002r.).

Jestem miłośnikiem sportu oraz turystyki. Chętnie chodzę po górach oraz jeżdżę na rowerze. Od 1997 r.do 2003 roku organizowałem w Kętach rodzinne rajdy rowerowe.